269550573Zamów online lub z odbiorem osobistym!

Restauracja/ Pizza / Burgery

YOU. TO IDEALNE MIEJSCE NA KAŻDĄ OKAZJĘ ZE WZGLĘDU NA BARDZO SZEROKI WYBÓR DAŃ. 
W NASZYM MENU ZNAJDUJĄ SIĘ POTRAWY BARDZO WYRAFINOWANE SKIEROWANE DO WYMAGAJĄCYCH PODNIEBIEŃ ORAZ FAST FOOD'OWE PRZEKĄSKI DO ZIMNEGO PIWKA. 
WIECZORAMI ZAPRASZAMY NA RZEMIEŚLNICZE PIWA, ORYGINALNE WŁOSKIE WINO ORAZ PRZYGOTOWYWANE PRZEZ NAS DRINKI.

YOU. PIZZA, Burgery, Dania obiadowe
DANIA GŁÓWNE YOU.
Burger Classic Tczew

BURGER CLASSIC - 100% soczystej wołowiny, rzemieślnicza bułka, chrupiący boczek, panierowany krążek cebulowy, ser, rukola, pomidor, ogórek kiszony, wypełnione autorskimi sosami. Przez wielu uważany za najlepszego burgera w Tczewie.

Burger z Kurą Tczew

BURGER Z KURĄ - stripsy w złocistej panierce zamknięte z sałatą, pomidorem, ogórkiem konserwowym, cebulą, rukolą i naszym sosem musztardowo-miodowym w chrupiącej bułce z rzemieślniczej piekarni. 

Burger Wypas Tczew

BURGER WYPAS - wypasiona buła z dobrze doprawioną wieprzowiną, plackiem ziemniaczanym, sadzonym jajkiem i aromatycznym boczkiem w towarzystwie autorskiego sosu klasycznego i warzyw - sałaty, pomidora, ogórka konserwowego i cebuli.

Burger SkurczyByk (Ostry) Tczew

BURGER SKURCZYBYK (OSTRY) - wołowina doprawiona sosem Worcestershire i Sriracha, strips w złocistej panierce, a do tego sałata, ogórek konserwowy, pomidor, jalapeno i cebula. Całość wypełniona ostrym Ajvarem, podawana z piekielnie ostrym sosem Sambal. 

Burger Camemburger Tczew

BURGER CAMEMBURGER - wyjątkowy burger z panierowanym serem Camembert, piklami, cebulą, grillowanym jabłkiem, rukolą i naszym sosem wiśniowo-jagodowym.

Burger Beyond Tczew

BURGER BEYOND (WEGETARIAŃSKI) - roślinny burger znany na całym świecie dostępny u nas w idealnie klasycznej kompozycji - bułka, ser, ogórek kiszony, pomidor, cebula, rukola oraz sos z musztardy francuskiej.

ZAMÓW ON-LINE

KLIKAJĄC PONIŻSZY LINK PRZENIESIESZ SIĘ DO NASZEJ ZAMAWIARKI ON-LINE

ADRES

PLAC HALLERA 20
83-110 TCZEW

DO POCZYTANIA

RODO
REGULAMIN

Website was built with Mobirise web template